تراکتوری ها به دژاگه رضایت نامه می دهند؟، وضعیت مبهم هافبک ملی پوش سرخپوشان

به گزارش پیامک خنده، اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هنوز در تمرینات این تیم حاضر نشده است و برای ماندن در جمع سرخپوشان وضعیت مبهمی دارد.

تراکتوری ها به دژاگه رضایت نامه می دهند؟، وضعیت مبهم هافبک ملی پوش سرخپوشان

به گزارش خبرنگار ورزشی پیامک خنده، تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی این روزها در حالی در تبریز دنبال می شود که اشکان دژاگه یکی از غایبان سرشناس در تمرینات سرخپوشان تبریزی است. این در حالی است که مسعود شجاعی، کاپیتان تراکتورسازی و تیم ملی از روز گذشته با تراکتورسازان تمرین کرد و حالا هواداران این تیم در انتظار مشخص شدن وضعیت دژاگه هستند. در یک هفته اخیر شایعاتی درباره جدایی این بازیکن از تراکتورسازی مطرح شده و این در حالی است که دژاگه همچنان با باشگاه تبریزی قرارداد دارد و برای جدایی باید رضایت این باشگاه را جلب کند.

با اینکه در یک هفته اخیر خبرهای مختلفی درباره وضعیت دژاگه در تراکتور مطرح شده است، ولی مسئولان تراکتورسازی و همچنین خودِ دژاگه اظهارنظر روشنی در مورد فصل آینده نداشته اند. آخرین اخبار حاکی از آن است که مسئولان تراکتورسازی حاضر به دادن رضایت نامه برای جدایی دژاگه نیستند و البته گفته می شود که برخی از بندهای قرارداد، کار دژاگه را برای جدایی سخت می کند. یکی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی به خبرنگار پیامک خنده خبر داد که این باشگاه در صورتی که دژاگه درخواست رسمی اش را برای جدایی ارائه دهد، در مورد از دست دادن این بازیکن مقاومت خواهد کرد.

براساس این گزارش، باید منتظر ماند و دید که آیا دژاگه فصل آینده هم برای تراکتورسازی بازی خواهد کرد یا اینکه اتفاقات دیگری رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 236

به "تراکتوری ها به دژاگه رضایت نامه می دهند؟، وضعیت مبهم هافبک ملی پوش سرخپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتوری ها به دژاگه رضایت نامه می دهند؟، وضعیت مبهم هافبک ملی پوش سرخپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید