بوفون: شیفته باشگاه یوونتوس هستم، رویای این را دارم که تا 80 سالگی در زمین فوتبال باشم

به گزارش پیامک خنده، جان لوئیجی بوفون، دروازه بان تیم فوتبال پاری سن ژرمن می گوید رویای بازی تا 80 سالگی را دارد.

بوفون: شیفته باشگاه یوونتوس هستم، رویای این را دارم که تا 80 سالگی در زمین فوتبال باشم

به گزارش خبرنگاران، جان لوئیجی بوفون در آستانه دیدار امشب (سه شنبه) تیم فوتبال پاری سن ژرمن مقابل منچستریونایتد در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به روزنامه ایتالیایی استامپا گفت: تجربه حضورم در فوتبال باشگاهی فرانسه تا کنون زیبا بوده است. برنامه ریزی مجدد برای خودم با اشتیاقی که به آن آمیخته ام به من انرژی زیادی داده و باعث پیشرفتم شده است.

دروازه بان پیشین یوونتوس صحبت های خود را اینطور ادامه داد: پس از 40 سال از زندگی در شرایط بدون اضطراب خارج شدم تا دوباره بازی کنم هم در زندگی و هم در زمین. شاید مردم حرف هایم را باور نکنند یا با خود بگویند که حرف های بی ارزشی می زنم اما برای من یادگیری زبان جدید باعث باز شدن ذهنم می گردد.

وی همچنین در مورد چرایی انتخاب پاری سن ژرمن برای ادامه دوران حرفه ای اش گفت: حدس می زنم پاری سن ژرمن واقعاً مرا می خواست چون من دانشم و هر چیزی که در باشگاه منحصربه فردی همچون یوونتوس فرا گرفته بودم را در دسترس گذاشته بودم.

بوفون در مورد رابطه اش با باشگاه یوونتوس اعلام نمود: رابطه ما مثل یک رابطه محبت آمیز قدیمی است. من شیفته باشگاه یوونتوس هستم و همواره عاشق یکدیگر خواهیم بود. جدایی هم حتی باعث ایجاد جنجال نمی گردد و عزت و احترام و زیادی بین ما وجود دارد.

دروازه بان ایتالیایی پاری سن ژرمن درباره آینده حرفه ای اش هم یادآورد شد: من در 41 سالگی هنوز رویاپردازی می کنم. وقتی هم رویایی دارید، این زیباست که خودتان را در موقعیت های مختلف می بینید. من به شور و اشتیاق احتیاج دارم. سال گذشته به بازنشستگی فکر می کردم اما در ادامه موج منفی ایجاد شد به همین خاطر رویای این را دارم که تا 80 سالگی در زمین فوتبال باشم، زمانی که پیرمردی شده ام و با عصا راه می روم و شماره یک پشت پیراهنم نقش بسته است.

وی در تکمیل صحبت هایش گفت: در عین حال می دانم که همه چیز ممکن است فردا به انتها برسد. نمی خواهم محدودیتی برای خودم قائل شوم، اما این را هم می دانم که صورتحساب من هم دیر یا زود می آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 147

به "بوفون: شیفته باشگاه یوونتوس هستم، رویای این را دارم که تا 80 سالگی در زمین فوتبال باشم" امتیاز دهید

1 کاربر به "بوفون: شیفته باشگاه یوونتوس هستم، رویای این را دارم که تا 80 سالگی در زمین فوتبال باشم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوفون: شیفته باشگاه یوونتوس هستم، رویای این را دارم که تا 80 سالگی در زمین فوتبال باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید