بروز واکنش آلرژیک در 2 دریافت&zwnjکننده واکسن فایزر در انگلیس

به گزارش پیامک خنده، سازمان نظارت بر بهداشت انگلیس پس از بروز واکنش آلرژیک در دو نفر از دریافت کنندگان واکسن فایزر هشدار داد.

بروز واکنش آلرژیک در 2 دریافت&zwnjکننده واکسن فایزر در انگلیس

به گزارش ایسنا، آژانس تنظیم داروها و محصولات بهداشتی انگلیس (MHRA) به افرادی که سابقه واکنش های آلرژیک شدید دارند هشدار داده است که از واکسن کووید-19 فایزر/بیون تک استفاده ننمایند.

این هشدار پس از آن صادر شد که سیستم سلامت همگانی انگلیس، مشاهده واکنش های آلرژیک در دو نفر که روز گذشته واکسن کروناویروس را دریافت نموده بودند، تایید کرد.

قرار است با ارسال محموله های بیشتری از واکسن فایزر/بیون تک به انگلیس طی روزهای آینده تعداد بیشتری از افراد این واکسن را دریافت نمایند. روز گذشته (سه شنبه) اولین واکسیناسیون در برابر کروناویروس انجام شد.

استفن پوویس مدیر پزشکی سیستم سلامت همگانی انگلیس گفت: همانطور که در خصوص تزریق واکسن های جدید معمول است، سازمان نظارت بر بهداشت به منظور احتیاط بیشتر توصیه نموده که افرادی با سابقه واکنش های آلرژیک، این واکسن را دریافت ننمایند.

گزارش ها حاکیست هر دو فرد دریافت نماینده این واکسن رو به بهبود هستند.

به گزارش اسپوتنیک نیوز، انگلیس روز سه شنبه برنامه واکسیناسیون کروناویروس را اجرا کرد و کادر درمان، گروه های پرخطر و افراد بالای 80 سال از جمله افرادی هستند که در اولویت دریافت واکسن خواهند بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1325

به "بروز واکنش آلرژیک در 2 دریافت&zwnjکننده واکسن فایزر در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بروز واکنش آلرژیک در 2 دریافت&zwnjکننده واکسن فایزر در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید