ادامه دردسر های جنجالی برای دروازه بان استقلال

به گزارش پیامک خنده، پرونده رشید مظاهری در کمیته معین شرایط بسته نشده است! با اینکه تصور می شد پرونده گلر استقلال با در نظر دریافت حقانیت این بازیکن در کمیته معین شرایط فدراسیون بسته شده و به همین دلیل این بازیکن مجوز بازی گرفته است، اما این تصور اشتباه بوده و به نظر می رسد رشید در این پرونده (در کمیته معین شرایط) برنده نشده است و به دلیل اعتراضی که به حکم کمیته معین شرایط شده، این بازیکن فعلاً موقتا اجازه بازی گرفته تا در نهایت صالحی در خصوص پرونده او نظر بدهد.

ادامه دردسر های جنجالی برای دروازه بان استقلال

البته ماجرای پرونده گلر اول استقلال به اینجا ختم نمی گردد. شاید جای تعجب داشته باشد که این روز ها دو پرونده پیچیده آن هم از نوع محرومیت در خصوص مظاهری به دست کمیته استیناف رسیده است. نخست همان پرونده محرومیت او از بازی به خاطر اختلافش با تراکتوری ها است که در ابتدا به آن پرداخته شد و پرونده بعدی این بازیکن مربوط می گردد به محرومیت دوجلسه ای توسط کمیته اخلاق که البته این پرونده هم سوغات این بازیکن از تیم تراکتور است. گویا رشید در تیم تراکتور که بازی می کرد پست های جنجالی در صفحه شخصی اش گذاشته بوده که کمیته اخلاق به همین دلیل دو جلسه محرومیت در نظر گرفته که این محرومیت زمانی قرار بود اعمال گردد که رشید برای استقلال بازی می کرد.

به همین دلیل استقلالی ها اعتراض خود را نسبت به این محرومیت اعلام نموده اند و این اعتراض پرونده مظاهری را به کمیته استیناف انتقال داده است. حالا هر دو پرونده این روز ها به دست صالحی و دستیارانش رسیده و قرار است برای او تصمیم نهایی را بگیرند و ظرف یکی دو هفته رأی این کمیته صادر گردد، اما چه سرنوشتی در نهایت در انتظار رشید خواهد بود و این بازیکن می تواند از محرومیت ها قسر در برود؟ این روز ها گلر اول استقلال رشید مظاهری است. با توجه به اینکه حسینی فصل پیش پر اشتباه ظاهر شد در فصل جاری یکی از اولویت های مسئولان استقلال خرید گلری بود که کمترین اشتباه را داشته باشد.

استقلالی ها در همان نخستین گام به رشید رسیدند. مظاهری، اما فصل قبل گلر تراکتور بود و از وقتی با استقلال قرارداد بست، باشگاه تراکتور مدعی شد این قرارداد قانونی نیست و به کمیته مشخص شرایط شکایت کرد و آنچه معلوم است استقلال همچنان درگیر این شکایت است و حتی باید نیم نگاهی به محرومیت این بازیکن از کمیته اخلاق باشد، اما هر حکمی که در نهایت در اتاق فکر صالحی صادر گردد، زودتر از یکی و دو هفته نخواهد بود و فعلاً رشید گلر اول استقلال می ماند و امیدوار است که از هر دو پرونده تبرئه گردد و شاید هم با بدشانسی در هر دو پرونده بازنده باشد که در این صورت استقلال بازنده اصلی خواهد بود که گلر اول خود را از دست داده است.

منبع: ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1355

به "ادامه دردسر های جنجالی برای دروازه بان استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه دردسر های جنجالی برای دروازه بان استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید