آغاز پرداخت وام یک میلیونی به یارانه بگیران از 4 اردیبهشت

به گزارش پیامک خنده، حسین میرزایی با تشریح جزئیات پرداخت وام های یک، یک و نیم و 2 میلیون تومانی از آغاز پرداخت وام به یارانه بگیران از 4 اردیبهشت خبر داد.

آغاز پرداخت وام یک میلیونی به یارانه بگیران از 4 اردیبهشت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حسین میرزایی، سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا با اشاره به اینکه تمام کسانی که در لیست یارانه بگیران قرار دارند مشمول دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا هستند، اظهار کرد: همانطور که طی اطلاعیه های متعدد اعلام شده، برای دریافت این وام صرفاً ارسال شماره ملی سرپرست خانوار به شماره 6369 کفایت می کند.

وی شرح داد: سرپرستان خانوار باید شماره ملی خود را از طریق سیم کارتی که به نام خودشان است به شماره 6369 ارسال کنند و در غیر این صورت مورد پذیرش نیست؛ سرپرستان یارانه بگیر پس از دریافت پیامک با سر شماره V.REFAH در صورت رضایت برای دریافت وام یک میلیون تومانی کد ملی خود را به شماره 6369 ارسال کنند.

میرزایی افزود: تعداد سرپرستان خانواری که فاقد سیم کارت هستند، 2 میلیون و 500 نفر است و این افراد نیز برای دریافت وام یک میلیون تومانی باید نسبت به تهیه سیم کارت به نام خود اقدام کنند.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا خاطرنشان کرد: یکی از راه های احراز هویت افراد برای دریافت وام اشاره شده داشتن سیم کارت به نام سرپرست خانوار است و به همین دلیل است که داشتن سیم کارت به نام سرپرست خانوار الزامی است که این افراد باید هر چه سریعتر برای تهیه سیم کارت اقدام کنند.

وی با اشاره به مسائل پیش آمده از روز گذشته برای برخی از هموطنان برای تهیه سیم کارت های رایگان اعلام شده شرح داد: پس از تشکیل صفوف از سوی افراد برای تهیه سیم کارت، وزیر ارتباطات دستور داد که سیم کارت به صورت رایگان و بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق اداره پست در اختیار افراد قرار گیرد.

میرزایی افزود: البته ازدحام روز گذشته، دلایل متعددی داشت به طوری که برخی از افرادی که در صف ها بودند اصلاً یارانه بگیر نبودند! همچنین برخی از آن ها سرپرست خانوار نبودند و ...، اما در کل این مشکل هم با برنامه ریزی اجرا شده رفع شد.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی اجرا شده، سرپرستان خانواری که تا قبل از 31 فروردین اقدام به ارسال شماره ملی خود به شماره 6369 کنند تا 4 اردیبهشت ماه وام خود را دریافت می کنند و کسانی که پس از این تاریخ و تا 7 اردیبهشت کد ملی خود را ارسال کنند پس از ماه رمضان وام یک میلیونی خود را دریافت می کنند.

وی درباره افزایش مبلغ وام درنظر گرفته شده برای اقشار آسیب پذیر گفت: به همه سرپرستان خانوار های یارانه بگیر، وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی پرداخت می شود البته 4 میلیون خانوار شناسایی شدند که جزئیات آن بعداً اعلام می شود و برای این خانوار های شناسایی شده یک نفره یک میلیون تومان، خانوار های دو و سه نفره یک و نیم میلیون تومان و خانوار های 4 نفره و بیشتر 2 میلیون تومان وام قرض الحسنه یارانه ای پرداخت می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 935

به "آغاز پرداخت وام یک میلیونی به یارانه بگیران از 4 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز پرداخت وام یک میلیونی به یارانه بگیران از 4 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید